Уряд посилив відповідальність за дітей під час евакуації


17:0523.08.2022

Сім’ї, а також патронатні вихователі та дитячі будинки, які виховують прийомних дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування, втратять право опікувати їх, якщо наражають своїх вихованців на великий ризик та відмовляються від обов’язкової евакуації.

Долі цих дітей держава доручить більш відповідальним вихователям або ж закладам. Їх визначатиме Нацсоцслужба вже у безпечних регіонах, куди евакуюють дітей.

Ініціатором такого документу виступило Мінреінтеграції на виконання рішення засідання Координаційного штабу по обов’язковій евакуації населення Донецької області. Відповідну постанову сьогодні, 23 серпня, схвалив Кабмін за поданням Мінсоцполітики.

Про це повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, передає Інше ТВ.

Нагадаємо, обов’язкова евакуація з Донеччини наразі триває. З 2 серпня, коли вона розпочалася, до безпечних регіонів вже виїхало близько 10 тис. мирних громадян. Координаційний штаб по евакуації очолює Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук.

Як повідомляло Інше ТВ, За 10 днів з тимчасово окупованих територій виїхала понад 21 тисяча українців – Верещук© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube