В районі Коблевого над морем збита ракета, – ОК “Південь” (ВІДЕО)


05:4423.08.2022

Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони, не має змін ані в складі сил, а ні в їх позиціях.

Скутий на суходолі, противник зосереджений на дистанційних обстрілах та авіаційних ударах. Протягом дня ракетами повітряного базування атаковано Одещину і Миколаївщину. В першому випадку йшлося про Х-59 та об’єкт інфраструктури регіону, в другому – ракета Х-31 спрямована в район Коблевого збита силами протиповітряної оборони над морем. Втрат і руйнувань нема, повідомляє ОК “Південь”.

Гелікоптерами та штурмовою авіацією ворог 8 разів атакував наші позиції вздовж лінії зіткнення. Без наших втрат.

Натомість, наші авіаційні удари по опорному пункту, районах зосередження живої сили, озброєння та техніки, складах боєприпасів та по засобах протиповітряної оборони окупантів, мали переконливий результат. У поєднанні з виконанням вогневих завдань ракетно-артилерійськими підрозділами, забезпечено втрати ворога в кількості 1️⃣7️⃣ рашистів, 1️⃣ зенітно-ракетного комплексу “Бук”, 1️⃣ буксированого мінометного комплексу «Сані» 120 мм калібру, 5️⃣ одиниць автомобільної та броньованої техніки.

Суттєве ураження нанесено Антонівському мосту, підтверджено вагому ступень пошкодження мосту через Каховську ГЕС, знищено склад ворожих боєприпасів в Каховці.

В Чорному морі серед 1️⃣3️⃣ кораблів, що маневрують вздовж кримського узбережжя, укриваючись в ракетно-безпечних для себе районах,4️⃣ ракетоносії, серед яких 1️⃣ підводний, споряджені 2️⃣8️⃣ ракетами типу «Калібр».

Ще раз нагадуємо про необхідність дотримання алгоритму дій за сигналами повітряної тривоги, уважність до імовірності артилерійських обстрілів на Миколаївщині, Херсонщині, Нікопольщині, Криворіжжі, неприпустимості нехтування небезпекою.

Інформаційна гігієна та ретельна перевірка повідомлень – запорука протидії паніці, яку роздмухує ворожа пропаганда.Ми сильні, незламні і гідні жити в мирі і добрі!© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube