Офіцери-десантники рф відмовляються їхати на війну в Україну, – ГУР


20:3320.08.2022

Офіцери повітрянодесантних військ Росії масово відмовляються їхати воювати проти України, а тому на їх посади призначають солдатів-контрактників.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони.

Розвідники заявляють, що через масові відмови офіцерів-десантників брати участь у війні проти України, у командуванні ПДВ Росії вирішили призначати на офіцерські посади контрактників без відповідних звань і досвіду участі в бойових діях.

Після величезних втрат у боях зі Збройними Силами України, командування ПДВ РФ намагається хоча б частково відновити боєздатність підрозділів та моральний дух — основну увагу приділяють підрозділам, в яких було знищено понад 60% особового складу, а бійці, що залишилися, – деморалізовані та відмовляються від подальшої служби.

Головною проблемою для окупантів є масова відмова від участі у війні командирів підрозділів ПДВ РФ: на посади від командира взводу до командира батальйону відмовляються йти навіть контрактники, яким терміново присвоїли офіцерські звання.

“Зараз у командуванні ПДВ РФ працює комісія генерального штабу окупантів. Її члени отримали вказівку провести розслідування з кожного факту відмови та вмовляти командирів повернутися у свої підрозділи, обіцяючи їм соціальні пільги та урядові нагороди”, – резюмували в ГУР.

Нагадаємо, як ми повідомляли, серед загиблих росіян найбільше піхотинців та десантників

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Офіцери-десантники рф відмовляються їхати на війну в Україну, – ГУР' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube