Експерти ISW назвали можливі причини вибухів в тимчасово окупованому Криму


10:1119.08.2022

Як повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW), існує кілька можливих причин вибухів в тимчасово окупованому Криму, однак наразі неможливо достеменно підтвердити джерело їхнього походження, передає УНН.

Як зазначають експерти, за інформацією російської сторони, їхня протиповітряна оборона збила безпілотник, однак ISW не може незалежно перевірити, чи справді російська ППО збила український БПЛА, і чи був якийсь безпілотник в Керчі чи Бельбеку.

“Незрозуміло, чи вибухи, про які повідомляється, спричинені українськими атаками чи розвідкою, поганим поводженням росіян з військовою технікою, успішною роботою російської ПВО, чи нервовими російськими окупантами, які, ймовірно, готуються до атак у районах, що раніше вважалися недосяжними для української армії”, – пишуть про можливі причини вибухів експерти ISW.

Також аналітики зазначають, що українські захисники продовжуватимуть свою кампанію з ударів по російських військових об’єктах в окупованому росією Криму, щоб погіршити логістичні можливості рф та підтримати операції на західному березі Дніпра.

Читайте: У Криму повідомляють про вибухи в районі аеродрому “Бельбек”

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Експерти ISW назвали можливі причини вибухів в тимчасово окупованому Криму' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube