Ворог не здатний просуватися суходолом на півдні та завдає ракетних ударів – ОК “Південь”


18:1615.08.2022

Ситуація на півдні України досить напружена, але контролюється силами оборони. Загарбники не здатні просуватися суходолом.

Про це розповіла начальник об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталя Гуменюк на брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ.

«Окупанти не здатні просуватися суходолом на півдні держави, навіть не намагаються висувати таких спроб, останню добу зокрема. Але практикують авіаційні удари, реактивну артилерію, якою обстрілюють тилові населені пункти, зокрема Миколаїв, Нікополь, Марганець», – поінформувала Гуменюк.

За її словами, ЗСУ продовжує утримувати вогневий контроль над усіма транспортними та логістичними артеріями півдня. Залежність від цих транспортних сполучень у росіян дуже велика, бо вони не мають можливості привозити боєприпаси. Завдані силами оборони удари по мостах не дають можливості ворогу використовувати останні для перевезення важкої техніки.

Гуменюк додала, що після ударів ЗСУ по мостах через Дніпро командний склад рф дуже швидко переміщується на лівий берег.

«Зафіксовані факти, що після завдання нами уражень, зокрема по командно-спостережних, по командних та передових пунктах окупаційних військ, дуже швидко їхній командний склад переміщується у напрямку «за міст», як у них це зараз називається. Тобто переміщуються на лівий берег, щоб не опинитись обмеженими у способах переміщення на більш безпечну територію», – сказала речниця.

Ворог не здатний просуватися суходолом на півдні та завдає ракетних ударів - ОК "Південь" 1
Ворог не здатний просуватися суходолом на півдні та завдає ракетних ударів - ОК "Південь" 3

Як повідомлялося, у Херсонській області “керівництво” загарбників передислоковується до Мелітополя. У ніч проти 14 серпня Збройні сили України завдали чергового удару по Антонівському мосту в тимчасово захопленому Херсоні.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ворог не здатний просуватися суходолом на півдні та завдає ракетних ударів – ОК “Південь”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube