У прифронтових областях можлива евакуація – Тука


16:1414.08.2022

Обов’язкову евакуацію можуть оголосити у Харківській, Дніпропетровській, Миколаївській та Запорізькій областях. Вивезти громадян із тимчасово захоплених регіонів може знадобитися через неготовність прифронтових регіонів до опалювального сезону та безпеки самих громадянських людей. Про це в інтерв’ю заявив колишній заступник міністра з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, пише Кореспондент.

“Якщо згадати давно забуті радянські часи, то був такий сектор, який називався цивільною обороною. І в ньому було передбачено обов’язкову евакуацію цивільного населення не за принципом “хочу – не хочу, буду – не буду”, а в обов’язковому порядку”, – заявив він і додав, що зараз в Україні законом такі дії не передбачені”.

На питання, які області можуть бути залучені до процесу евакуації, він відповів:

“Напевно, насамперед ті області, які ближчі до лінії фронту. Це частково Харківська, Дніпропетровська, Миколаївська та Запорізька області”.

Тука висловив думку, що за нинішніх умов говорити про мирні переговори з Росією немає сенсу. За його словами, єдиний предмет для переговорів – це звільнення окупованих територій та виплата репарацій..

Читайте: Як підготуватися до евакуації: Мінреінтеграції оприлюднило відеопояснення

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У прифронтових областях можлива евакуація – Тука' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube