Черкаський винахідник змайстрував водяний трактор – для рибалок (ВІДЕО)


13:5014.08.2022

Житель Черкаської області Володимир Жупінас створив трактор, який плаває по воді. На борту трактора у цей час можуть перебувати близько п’яти пасажирів. Він витримує 650 кілограмів на плаву.

Про це повідомляє ТСН.

Спереду чудо-винахід нагадує звичайний трактор, а ззаду – причіп із парасолею, стільцями та вудками для рибалок. Над ідеєю Жупінас думав близько п’яти років, а змайстрував цей диво-трактор за минулу осінь.

Так, задні колеса трактора – від “КрАЗА”, а передні – від “Джипа”. Під алюмінієвою обшивкою – пінопласт, залитий піною, а під іншою – повітряні піддони, а посередині винахідник встановив пропелер. Щоб випливсти на глибину, незвична машина спочатку гребе задніми колесами, а далі запускається пропелер.

Черкаський винахідник змайстрував водяний трактор - для рибалок (ВІДЕО) 1

Також житель Черкащини запевнив, що трактор-човен не шкодить екології, нічого не підтікає, а вихлопні гази не йдуть у воду. Після водних процедур диво-техніка й далі може рушати працювати у полі, відкрутивши піддони, гепнувши ногою та молотком, а також потрібно замінити колеса.

Скільки на модифікацію трактора пішло грошей – Володимир не каже. Жінка зізнається, що багато. У затію чоловіка не вірила, але й не зупиняла, бо той дуже впертий, уже понад 40 років разом. Експериментів над тракторами пан Володимир зупиняти не планує. Хоче ще один трактор і модифікувати його ще більше. Може, й війську стане у пригоді. Бо головна мрія черкаського винахідника, щоб Україна перемогла.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Черкаський винахідник змайстрував водяний трактор – для рибалок (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube