Золкін формує обмінний фонд – закликає брати рашистів в полон і показав прейскурант за кожну “голову”. Найдорожчі кадирівці (ВІДЕО)


11:2212.08.2022

Український журналіст Володимир Золкін, який відомий тим, що бере інтерв’ю у полонених загарбників, оголосив про винагороду для українських солдатів. Українським захисникам запропонували брати у полон окупантів за додаткову винагороду.

З відповідним закликом журналіст звернувся на своєму YouTube-каналі. У ньому Золкін закликав українських бійців поповнювати фонд полонених для подальших обмінів із російською стороною.

Золкін також опублікував “прейскурант”:

  • за бойовика “ДНР/ЛНР” — 200 $
  • солдата рф — 300 $
  • молодшого офіцера — 400 $
  • старшого офіцера/льотчика — 500 $
  • кадировця — 600 $

Володимир розповів, що така градація цін пов’язана з тим, що в росії мешканців ОРДЛО не вважають за людей, а “кадировців” міняють у першу чергу.

Золкін зазначив, що українським військовим у жодному разі не варто ризикувати життям, щоб захопити в полон окупанта, проте за можливості краще зробити це, щоб повернути наших героїв. Також журналіст пожартував, що тепер росіяни під час здачі в полон кидатимуть зброю і кричатимуть “300 баксів”, щоб залишитися живими.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Золкін формує обмінний фонд – закликає брати рашистів в полон і показав прейскурант за кожну “голову”. Найдорожчі кадирівці (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube