Стало відомо, як Україна зберегла свої літаки в перші дні війни (ВІДЕО)


19:1907.08.2022

Генеральний штаб України на момент початку збройного вторгнення проаналізував всі дані західних розвідок і вжив заходів для того, щоб зберегти наші літаки. В результаті російські окупанти розбомбили порожні аеродроми.

Про це 7 серпня розповів військовий експерт Олег Жданов на своєму YouTube-канал.

“У ніч на 24 лютого, коли по Україні наносився масований ракетно-бомбовий удар, всі наші аеродроми були порожні, там нашої авіації не було. Саме тому наша авіація залишилася ціла і вже вступила в бій з Російською Федерацією. До речі, знову помилка обстановки, або оцінки противника, з боку Росії зіграла з ними злий жарт і дала нам величезну підмогу в перші тижні війни”, – наголосив він.

Жданов нагадав, що в перші дні війни в РФ заявляли про повне знищення повітряних сил України. Водночас наша авіація почала планомірно і максимально знищувати колони противника.

“Так, що вони практично нічого не знищили, так, вони пошкодили інфраструктуру, частина аеродромів була виведена з ладу, але повітряні сили залишилися цілі, тому що Генштаб вжив своєчасних заходів з порятунку нашої авіації, і це спрацювало”, – розповів експерт.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Стало відомо, як Україна зберегла свої літаки в перші дні війни (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube