У ОП пояснили навіщо РФ визнала полк Азов “терористичною організацією”


07:3903.08.2022

Рішення російського суду щодо “азовців” є суто пропагандистським продуктом для самих росіян, зазначає Михайло Подоляк.

Визнання судом Росії українського полку Азов “терористичною організацією” – правовий нонсенс. Рішення є суто внутрішнім пропагандистським продуктом. Воно не має жодного впливу у сфері міжнародного права. Про це заявив радник глави Офісу президента (ОП) Михайло Подоляк, пише Кореспондент.

“Трохи дивно звучить: країна, яка стоїть за крок від того, щоб бути визнаною спонсором тероризму і яка порушує будь-які правила та звичаї ведення війни, визнає когось терористичною організацією… Будь-які рішення у російських юрисдикціях щодо України чи її військовослужбовців не матимуть жодної правової цінності для світу і не позначаться на переговорному процесі щодо обміну полоненими”, – наголосив він.

Азов – це не добровольчий батальйон, а окремий загін спеціального призначення у складі 12-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії України, зазначив представник ОП.

“Частина наших Збройних Сил, яка абсолютно чітко виконувала накази, дотримувалася всіх аспектів ведення бойових дій і абсолютно чітко захищала територію своєї країни. Це ключове у розумінні ситуації: лише російська армія є окупантом на чужій території, і тому будь-які дії проти цієї армії є цілком законними”, – додав Подоляк.

Він також зазначив, що рішення судів РФ не матимуть жодних наслідків. Подоляк наголошує, що це ще один аргумент для того, щоб прискорити офіційне визнання Росії державою-спонсором тероризму.

“Зокрема, у зв’язку з незаконним використанням (Росією – ред.) внутрішньої юрисдикції для маскування свого умисного порушення прав військовополонених”, – пояснив він.

Читайте: Цинізм у дусі рф: рашисти планують провести рок-концерт на “Азовсталі”

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У ОП пояснили навіщо РФ визнала полк Азов “терористичною організацією”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube