РФ заздалегідь підготувала могили для страчених військовополнених “азовців” в Оленівці – Bellingcat


22:0131.07.2022

Незалежні OSINT-дослідники провели свій аналіз опублікованих в мережі супутникових знімків території Оленівської колонії, де були страчені, попередньо, понад 50 військовополонених, і дійшли нових висновків.

Так, OSINT-дослідник Олександр Олівер, посилаючись на відео, проаналізоване засновником Bellingcat, помітив на знімках свіжі могили, вириті, ймовірно, до вибуху біля північної стіни колонії.

Старі кадри показують, що військовополонені були розміщені в головному тюремному блоці далеко від зруйнованої будівлі, яка, мабуть, знаходиться за межами внутрішнього периметра.

Могили окупанти могли вирити за тиждень до вибуху, вважав засновник Bellingcat. Олівер пише, що могили підготували за два дні до вибуху.

“Якщо це могили, то це ще один доказ того, що це був заздалегідь спланований російський військовий злочин”, – написав Олівер.

Нагадаємо, оприлюднені супутникові фото бараку в Оленівці, які показують колонію до та після вбивства українських полонених. Внаслідок “ракетного удару” не вилетіла жодна цеглина, ліжка не посунулися ні на сантиметр тощо.

Як ми повідомляли, росіяни не допустили представників Міжнародного Червоного Хреста у колонію в Оленівці

Читайте також: захисники Азовсталі здалися в полон під гарантії ООН та Міжнародного Червоного Хреста. Українські силові органи вимагають інспекції гарантів до Оленівки

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'РФ заздалегідь підготувала могили для страчених військовополнених “азовців” в Оленівці – Bellingcat' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube