Масове вбивство полонених в Оленівці: в Азові запевнили, що путін буде страчений, а фальшива імперія – знищена (ВIДЕО)


22:5230.07.2022

Полк “Азов” розцінює удар по Оленівці – як акт публічної страти. Про це йдеться у заяві тимчасово виконуючого обов’язки командира полку «Азов» майора Микити Надточія, який також запевнив, що президента рф володимира путіна чекає страта, а фальшиву імперію – знищення, передає УНН.

Надточій зазначив, що “ми розцінюємо напад на Оленівку як акт публічної страти. Росія здійснила його через безкарність. Вони звикли до того, що навіть за відкриті порушення законів, звичаїв і правил війни їх ніхто не притягне до відповідальності”.

“Тому ми – АЗОВ, Україна як держава і весь цивілізований світ будемо болісно відбиватися, щоб Росія запам’ятала це раз і назавжди. Ми вже з’ясовуємо імена виконавців та організаторів розстрілу наших в’язнів. Ми вже маємо попередню інформацію, але поки що не готові озвучувати деталі.

Ми їх знайдемо, де б вони не були – на окупованих територіях України, в росії чи в третіх країнах. Україна, як держава, забезпечить справедливе покарання”, – йдеться у заяві.

Надточій нагадав, що 24 години вони брехали про українську армію, а сьогодні підтвердили свій злочин заявою посольства.

“Я хочу нагадати путіну, який несе особисту відповідальність за цей військовий злочин, що у домі повішеного про мотузку не говорять.

Ви самі будете страчені. Разом з вашими шакалами і посольствами. Усе як ви любите – з усіма сертифікатами та печатками. За рішенням Міжнародного трибуналу.

Варварська фальшива імперія буде знищена”, – наголосив т.в.о командира полку.

росія вважає, що вбила АЗОВ, розстріляла його. Але АЗОВ – це тепер вся Україна. Кожен українець помститься за кожного нашого закатованого і загиблого брата, резюмував Надточій.

Читайте: Посольство рф у Британії закликає вбити всіх полонених “азовців”

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Масове вбивство полонених в Оленівці: в Азові запевнили, що путін буде страчений, а фальшива імперія – знищена (ВIДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube