РФ планує відкрити в Маріуполі новий цвинтар на місці аеропорту


17:0425.07.2022

План, створений у міністерстві будівництва та житлово-комунального господарства РФ, передбачає три етапи відновлення Маріуполя: до кінця 2022 року, у 2023-2025 роках та до 2040 року.

Російський уряд планує сформувати “міжнародний транспортний коридор” через Маріуполь та відкрити у місті новий цвинтар. Про це свідчить Концепція майстер-плану розвитку міста, отримана в одному із розвідувальних органів України журналістами Донбас Реалії, пише Кореспондент.

План, створений у міністерстві будівництва та житлово-комунального господарства РФ, передбачає три етапи відновлення Маріуполя: до кінця 2022 року, у 2023-2025 роках та до 2040 року.

На першому етапі у Маріуполі планують відновити життєво необхідну інфраструктуру, причому особливу увагу приділено цвинтарю, для якого передбачається використання території аеропорту.

Другий етап передбачає будівництво житла, відновлення і розвиток інженерної та транспортної інфраструктури і, отже, збільшення кількості населення на 50 тисяч до 2025 року.

На третьому етапі РФ планує побудувати залізницю Волноваха – Маріуполь та сформувати автомагістралі через Маріуполь на Крим та Одесу (так званий “міжнародний транспортний коридор”). Крім того, до 2040 року в російському уряді планують забезпечити “бюджетну ефективність та економічну самодостатність територій міста”.

Радник міського голови Петро Андрющенко у коментарі Донбас Реалії підкреслив, що нічого, крім гучних заяв від росіян, насправді, немає: не йдеться навіть про відновлення інфраструктури, необхідної для опалювального сезону.

Читайте: В Мариуполе оккупанты требуют 25 тысяч грн за погребение

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'РФ планує відкрити в Маріуполі новий цвинтар на місці аеропорту' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube