Посольство України у Франції повідомило про спільний запуск з журналістською командою Cyril Viguier проєкту солідарності з Україною, у рамках якого Ален Делон читає вірші Тараса Шевченка.
Gро це у Фейсбуці повідомило Посольство України у Франції.
“Тішимося, що стали свідками цього історичного запису у Парижі. Незабаром широкий загал у Франції та далеко за її межами побачить результати цієї франко-української культурної колаборації”, – йдеться в дописі.
![В рамках проєкту солідарності з Україною Ален Делон читає вірші Шевченка (ФОТО) 2 В рамках проєкту солідарності з Україною Ален Делон читає вірші Шевченка (ФОТО) 1](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/294379788_355243293451140_5698284349128147504_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=EG2fTreLgw8AX-q_DYs&tn=Baok8M0-J3PTm449&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AT8eKHvQtAaN4og3gIA1FRAkYPf-RHS3or-MGpJOZaacNw&oe=62DA645C)
Диппредставництво подякувало Алену Делону за такий потужний жест солідарності з Україною і зауважило, що буде радо вітати метра з візитом у Centre Culturel d’Ukraine en France – Культурному центрі України у Франції на 22 avenue de Messine, який свого часу був його паризькою резиденцією.