Натякають? США показали, як разом з партнерами потопили корабель (ВІДЕО)


09:0217.07.2022

Збройні сили Австралії, Канади, Малайзії та США обстріляли та потопили списаний колишній військовий корабель США “Родні М. Девіс” (FFG 60) під час тренувань в рамках навчань Rim of the Pacific 2022 (RIMPAC 2022).

Про це повідомляє Sea Waves.

Підрозділи з Австралії, Канади, Малайзії та США брали участь у навчаннях з потоплення (sinking exercise, SINKEX), щоб оволодіти тактикою, наведенням на ціль і бойовою стрільбою з надводної цілі в морі.

Як зазначається, тренування з бойовою стрільбою забезпечують реалістичне навчання, яке вдосконалює здібності країн-партнерів планувати, спілкуватися та проводити складні морські операції, такі як точність та далекобійність.

Під час SINKEX учасники тестують зброю та пов’язані з нею бойові системи з максимально можливим реалізмом.

На відео по цілі стріляють із корабельної артилерії та з літака.

Фрегат “Родні М. Девіс” з керованими ракетами типу Oliver Hazard Perry був введений в дію 9 травня 1987 року і провів кілька спільних операцій з підрозділами берегової охорони, припиняючи незаконну торгівлю людьми та маршрути перевезення наркотиків. Корабель було списано 23 січня 2015 року.

Найбільші у світі міжнародні морські навчання RIMPAC 2022 проводяться з 29 червня до 4 серпня на Гавайських островах та у Південній Каліфорнії. У них беруть участь 26 країн, 38 кораблів, чотири підводні човни, понад 170 літаків, понад 30 безпілотних систем та 25 000 осіб.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Натякають? США показали, як разом з партнерами потопили корабель (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube