В херсонському драмтеатрі окупанти облаштували склад боєприпасів і чекають на російських політтехнологів для підготовки псевдореферендуму


16:1614.07.2022

В тимчасово окупованому Херсоні розповсюджується другий номер російської газети «Надднепрянская правда». Порівняно з першим випуском, тираж збільшено вчетверо – до 40 тисяч примірників. Серед заголовків газети – «Херсон получит: паспорта, связь, российские банки», «Новости СВО», «Профсоюз всегда беспокоился о правах трудящихся» тощо.

Про це повідомляють в ГУР Міністерства оборони України, передає Інше ТВ.

В окупаційній адміністрації Херсону очікується прибуття з РФ групи політтехнологів, які мають організувати підготовку та проведення «референдуму». Їх планують розмістити в готелі «Бордо», який взято під посилену озброєну охорону.

В приміщенні Херсонського драматичного театру ім. Миколи Куліша створено склад артилерійських боєприпасів. Розвантаження вантажних автомобілів поряд із театром проводилось уночі з 11 на 12 липня. Наразі здійснюється посилена охорона приміщення театру, проводиться патрулювання скверу та вулиць довкола театру.

На територію мобільного госпіталю в Херсоні противником доставлено 2 од. тентованих КамАЗів з пораненим особовим складом (приблизно 40 осіб).

Як повідомляло Інше ТВ, На драмтеатр у Маріуполі окупанти скинули дві бомби по 500 кг – розслідування Amnesty International.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В херсонському драмтеатрі окупанти облаштували склад боєприпасів і чекають на російських політтехнологів для підготовки псевдореферендуму' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube