Навчання у Великій Британії пройдуть 10 000 українських військових. Перша група вже прибула, – Бен Воллес


09:5706.07.2022

У Великій Британії пройдуть навчання 10 000 українських військовослужбовців. Ці тренування входять до програми військової допомоги на 2,3 млрд фунтів стерлінгів.

Перша група українських захисників уже прибула, пише ЛБ. Навчання проходитимуть на полігонах Північно-Східного, Південно-Західного і Південно-Східного регіонів, повідомив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес.

Тренерами будуть підрозділи 11 бригади допомоги Сил безпеки – бригади британської армії, яка призначена для підготовки та допомоги іноземним силам.

“Ці українські військові пройдуть курси, засновані на базовій підготовці Великої Британії. Це включає в себе навчання володіння зброєю, надання першої медичної допомоги на полі бою, польову техніку, тактику патрулювання та навчання законам збройних конфліктів. Кожен курс триватиме кілька тижнів”, – повідомив Воллес.

Він додав, що Британія прагне збільшити масштаб і частоту курсів віповідно до вимог України. Лондон також обговорює з міжнародними партнерами варіанти розширення участі в навчальній програмі.

Читайте: Чтобы вернуть все оккупированные территории. Британия передаст нам еще 10 САУ и дроны-камикадзе

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Навчання у Великій Британії пройдуть 10 000 українських військових. Перша група вже прибула, – Бен Воллес' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube