Проводжаємо перший літній місяць: погода на вихідні 25–26 червня


17:0324.06.2022

Цього вікенду погода вирішила не випробовувати українців нестерпною спекою або різким похолоданням. Майже на всій території країни, за даними Sinoptik.ua, очікується комфортна температура, що відповідає сезонним показникам. Виняток становитимуть лише деякі західні області та Крим.

Прогноз погоди на вихідні

У суботу та неділю вдень на Сході, Півдні, Півночі та в Центрі України термометри покажуть +24…+27 °С, на заході — +25…+29 °С. На Закарпатті, в Івано-Франківській та Львівській областях очікується спекотна погода — до +33 °С. Намагайтеся не перебувати на сонці з 12:00 до 15:00 і не втрачайте нагоди випити тонізуючого чаю або води з лимоном. У Криму ж буде прохолодно для цієї пори року — +22…+24 °С. Уночі практично в усіх регіонах України температура становитиме +13…+16 °С (в Одеській та Донецькій областях — +18…+19 °С).

Мешканцям східних та південних регіонів, Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей на прогулянку вихідного дня радимо захопити парасольку чи дощовик — удень можлива гроза. В неділю дощі також пройдуть у Вінницькій області.

Алергікам варто бути обережнішими

На всій території України 25–26 червня залишається висока концентрація пилку трав у повітрі. Якщо ви страждаєте на алергію, проведіть вихідні в місті, а виїжджаючи на природу, не забудьте маску і спрей на основі морської води для зрошення порожнини носа.

Погода в понеділок

Ясна погода з невеликою хмарністю встановиться 27 червня майже в усіх українських регіонах. Лише в Запорізькій, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, а також у Криму погода на початку тижня буде похмурою та дощовою. Температура повітря вдень становитиме +28…+30 °С, і лише на Закарпатті стовпчики термометрів піднімуться до +33…+35 °С. Уночі в більшості регіонів очікується до +15…+17 °С, у Донецькій, Київській, Одеській та Закарпатській областях — +19…+20 °С.

Народні прикмети та вірування

Якщо на Петрів день, 25 червня, небо заслонять білі хмари, садівникам та дачникам варто бути напоготові. Ця народна прикмета обіцяє незабаром великий град, тому радимо тримати під рукою щільну плівку. А ось туманний вечір із росою, навпаки, гарантував хорошу погоду найближчими днями.

У день Акилини, 26 червня, наші пращури стежили за комахами: якщо бджоли активно літали з самого світанку, а мошва збиралася клубами, прийдешній тиждень мав потішити ясною і теплою погодою.

Провожаем первый летний месяц: погода на выходные 25–26 июня

В этот уик-энд погода решила не испытывать украинцев испепеляющим зноем или резким похолоданием. Почти на всей территории страны, по данным Sinoptik.ua, ожидается комфортная температура, соответствующая сезонным показателям. Исключение составят лишь некоторые западные области и Крым.

Прогноз погоды на выходные

В субботу и воскресенье днем на Востоке, Юге, Севере и в Центре Украины термометры покажут +24…+27 °С, на западе — +25…+29 °С. На Закарпатье, в Ивано-Франковской и Львовской областях ожидается жаркая погода — до +33 °С. Постарайтесь не находиться на солнце с 12:00 до 15:00 и не упускайте случая выпить тонизирующего чая или воды с лимоном. В Крыму же будет прохладно для этого времени года — +22…+24 °С. Ночью практически во всех регионах Украины температура составит +13…+16 °С (в Одесской и Донецкой областях — +18…+19 °С).

Жителям восточных и южных регионов, Полтавской, Кировоградской и Черкасской областей на прогулку выходного дня советуем захватить зонт или дождевик — днем возможна гроза. В воскресенье дожди также пройдут в Винницкой области.

Аллергикам стоит быть осторожнее

На всей территории Украины 25–26 июня остается высокая концентрация пыльцы трав в воздухе. Если вы страдаете аллергией, проведите выходные в городе, а выезжая на природу, не забудьте маску и спрей на основе морской воды для орошения полости носа.

Погода в понедельник

Ясная погода с небольшой облачностью установится 27 июня почти во всех украинских регионах. Лишь в Запорожской, Одесской, Николаевской и Херсонской областях, а также в Крыму погода в начале недели будет пасмурной и дождливой. Температура воздуха днем составит +28…+30 °С, и только на Закарпатье столбики термометров поднимутся до +33…+35 °С. Ночью в большинстве регионов ожидается до +15…+17 °С, в Донецкой, Киевской, Одесской и Закарпатской областях — +19…+20 °С.

Народные приметы и верования

Если на Петров день, 25 июня, небо закроют белоснежные облака, садоводам и дачникам стоит быть на чеку. Эта народная примета обещает в скором времени крупный град, поэтому советуем держать под рукой плотную пленку. А вот туманный вечер с росой, наоборот, гарантировал хорошую погоду в ближайшие дни.

В день Акулины, 26 июня, наши предки следили за насекомыми: если пчелы активно летали с раннего утра, а мошкара вилась клубами, предстоящая неделя должна была порадовать ясной и теплой погодой.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Проводжаємо перший літній місяць: погода на вихідні 25–26 червня' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube