Укроборонпром оголосив конкурс стартапів, мета яких – підвищення обороноздатності країни. Сума гранту – $35 тис.


17:4524.06.2022

Державний концерн «Укроборонпром» та Ukrainian Startup Fund спільно з Урядом реалізовують програму грантової підтримки проєктів подвійного призначення, які сприятимуть підвищенню обороноздатності країни та її швидкій післявоєнній відбудові.

Сума гранту складає до $35 тис. Йдеться, передусім, про індустрії оборони, інфраструктурної відбудови, кібербезпеки тощо.

Про це повідомили у пресслужбі ДК «Укроборонпром», передає Інше ТВ.

«Чому це важливо? Щодня до Концерну надходять запити від науковців та стартаперів, які пропонують на розгляд свої розробки. Винаходи, які потенційно можуть посилити Збройні сили України та дати поштовх до розвитку інноваційних технологій. Саме для цього Укроборонпром та USF уклали Меморандум про співпрацю.

Наразі триває прийом заявок на участь в програмі, а також набір експертів для їх оцінювання в галузях оборони та інфрастуктурної відбудови.

Тож ми пропонуємо тим, хто має досвід роботи в вищезазначених індустріях та шукає можливості для втілення своїх ідей, долучитися до цієї програми. Заявки від учасників приймаються на постійній основі за посиланням: https://cutt.ly/KJksODk

Потрапити ж до команди експертів можна, заповнивши анкету на сайті Фонду: https://portal.usf.com.ua/apply-as-an-expert», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляло Інше ТВ, «По артилерії 155-мм калібру Міноборони вже виконало початковий запит від ЗСУ на 90%», але Україні конче потрібне важке озброєння, і дуже швидко, — Резніков

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Укроборонпром оголосив конкурс стартапів, мета яких – підвищення обороноздатності країни. Сума гранту – $35 тис.' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube