Внаслідок обстрілів Миколаївщини в Первомайській громаді згоріло кілька житлових будинків, – ОК “Південь”


16:5516.06.2022

Противник продовжує оборонятися, використовуючи укріплені позиції другого і третього рубежів оборони. Скований нашими контрнаступальними діями, позбавлений можливості активно протидіяти, застосовує тактику контрбатарейної боротьби. Обстрілює наші позиції і мирні населені пункти в тилу аби створити враження своєї присутності навіть на звільнених територіях.

На Миколаївщині після ворожих обстрілів вночі по передмістю обласного центру пошкоджено інфраструктуру, у с. Лимани зайнялося поле пшениці, в Первомайській громаді згоріло кілька житлових будинків. Потерпілих немає.

На території Херсонської області внаслідок щільних боїв, зокрема у населених пунктах Бериславського і Каховського районів, знищені будинки, вбиті та поранені мирні мешканці, замінована інфраструктура та берег річки, окупанти продовжують мародерство, викрадення місцевих жителів. Отримано інформацію про мінування берегів Молодіжного пляжу в Херсоні. Ситуація із забезпеченням медикаментами та речами першочергової потреби в заблокованих громадах Херсонщини залишається критично важкою.

Нашими підрозділами влучно вражено 14 рашистів, 7 одиниць броньованої та автомобільної техніки та склад боєприпасів.

Корабельне угруповання ворожого флоту в північно-західній частині Чорного моря без змін складу і задач продовжує злочинну місію з блокади судноплавства та погрожує ракетними ударами по всій території України. А значить, загроза ракетних атак залишається, вірогідність морської десантної операції через хвилювання моря, вочевидь, зменшена, але не виклюючена.

Лишаємось свідомими і пильними, правильно і швидко реагуємо на сигнали повітряної тривоги, довіряємо силам оборони, віримо в нашу перемогу!

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Внаслідок обстрілів Миколаївщини в Первомайській громаді згоріло кілька житлових будинків, – ОК “Південь”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube