Деяким держслужбовцям-жінкам можуть дозволити працювати з-за кордону


13:0714.06.2022

Голова Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) Наталія Алюшина заявляє, що деяким державним службовцям-жінкам можуть дозволити працювати дистанційно з-за кордону під час воєнного стану.

Про це пише ЛБ.

“83,4% державних службовців не змінювали свого місцеперебування під час війни, 13,6% є внутрішньо переміщеними та 3% перебувають за кордоном. У кількісному вираженні з початком війни поїхали за кордон 9,5 тис. жінок-держслужбовців. Нині деякі вже повернулися. Звільнилися майже 6 тис. людей. Це, зокрема, й ті, хто виїхав за кордон. Чесно кажучи, їх складно засуджувати, бо це жінки з дітьми, які залишилися без будинків та можливості працювати”, – розповіла Алюшина.

На запитання, чому держслужбовцям заборонили працювати дистанційно з-за кордону і в чому різниця між дистанційною роботою в Україні та за її межами, голова НАДС заявила, що не бачить великої різниці, оскільки робота держслужбовця найчастіше не потребує особистої присутності, а з документами достатньо ефективно можна працювати й віддалено.

“І коли у деяких наших територіальних органах, наприклад у Чернігові, люди півтора місяці ховалися у підвалах від ракет, то саме ті, хто мав можливість виїхати за кордон, увесь цей час працювали дистанційно та виконували свій функціонал”, – наголосила вона.

Алюшина заявила, що рішення про скасування можливості працювати з-за кордону ухвалював Кабінет міністрів, чим скасував наказ Нацагенства.

“Я можу зрозуміти цю логіку. Війна – це надовго, вона не завершиться цього чи наступного місяця, ситуація невизначеності затягується. Очевидно, що державний апарат має працювати єдиним фронтом тут, на місці. Тому було ухвалено саме таке рішення. Воно для мене особисто складне та болюче”, – заявила чиновниця.

Читайте: Пограничники задержали рашиста с украинским паспортом. Цель его перехода выяснит СБУ (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Деяким держслужбовцям-жінкам можуть дозволити працювати з-за кордону' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube