Україні вдалося повернути на підконтрольну територію 260 тіл загиблих воїнів, більшість з яких – захисники «Азовсталі»


18:2208.06.2022

Сьогодні, 8 червня, на лінії фронту в Запорізькій області відбувся обмін тілами загиблих військових між Україною та росією за формулою «50 на 50».

Відповідної домовленості було досягнуто в результаті переговорів за участі Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Олега Котенка.

З 50-ти наших захисників 37 – героїчні оборонці «Азовсталі», повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, передає Інше ТВ.

Станом на вчора, за повідомленням ГУР Міноборони України, вже вдалося повернути 210 тіл наших військових. Більшість з них – героїчні оборонці «Азовсталі».

Процес повернення тіл загиблих українських військових триває. Всі загиблі мають повернутися на підконтрольну Україні територію. І кожного з них проводять в останню путь з належними героям почестями.

Як повідомляло Інше ТВ, Україні передали перші тіла загиблих захисників «Азовсталі» – у Києві проведуть ДНК-експертизу для ідентифікації останків.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україні вдалося повернути на підконтрольну територію 260 тіл загиблих воїнів, більшість з яких – захисники «Азовсталі»' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube