Залужний показав норвезькі гаубиці в дії: «За тиждень їх опанували» (ФОТО)


06:0605.06.2022

Самохідні гаубиці М109А3, надані у рамках міжнародної технічної допомоги Норвегією, вже на передовій, з високою точністю вражають цілі та знищують ворога.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, передає Інше ТВ.

«Як відзначають мої артилеристи, ключова відмінність цих гармат від радянських зразків, – те, що вони зроблені для людей. Незважаючи на те, що ці самохідні гаубиці були виготовлені ще у 1960-70-х роках, у них вже замість важелів – кермо, замість механічної – коробка автомат. На зимовий час, коли можливе обледеніння корпусу, розробники злегка прорезинили його, щоб екіпаж не сковзував. Солдати раділи навіть таким простим елементам, як наварені по краям башні кошики для особистих речей.

Стосовно технічних характеристик, то гаубиці М109А3 мають більший, порівняно з радянськими аналогами, калібр та потужніший боєприпас. Дальність стрільби складає до 22 км. Але у подальшому ми можемо використовувати активно-реактивні снаряди, які збільшують цю відстань. Досвідчені артилеристи відзначають також зручність зарядів, які є герметичними та абсолютно ідентичними, що впливає на точність розльоту при пострілах.

Мої люди з легкістю за один тиждень опанували М109А3.

Щиро вдячний Норвезькому Народу за дієву допомогу!», – написав Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ і надалі розраховує на подальшу підтримку країн-партнерів у засобах вогневого ураження противника, чия перевага в артилерії та реактивних системах залпового вогню є головною причиною наших втрат. Без негайного постачання далекобійної артилерії та РСЗВ Україні дедалі складніше стримувати агресора.

Як повідомляло Інше ТВ, Словаччина відклала постачання гаубиць власної армії, щоб передати їх Україні

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Залужний показав норвезькі гаубиці в дії: «За тиждень їх опанували» (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube