Щодня в Україні гине двоє дітей і четверо отримують поранення через вибухи, – ООН


11:4101.06.2022

За даними Управління Верховного комісара ООН з прав людини, щодня в Україні гине двоє дітей і четверо отримують поранення. Здебільшого це стається внаслідок нападів із використанням вибухової зброї у населених пунктах. 

Дитячий фонд ООН Юнісеф 1 червня повідомив, що через війну з Росією майже двом з трьох українських дітей довелося залишити дім. 5,2 млн українських дітей потребують гуманітарної допомоги – 3 млн в Україні та понад 2,2 млн – у країнах, які приймають біженців. 

“Майже 100 днів війни в Україні призвели до руйнівних наслідків для дітей у таких масштабах і темпах, яких не було від часів Другої світової війни”, – заявив фонд.

Із 24 лютого щонайменше 262 дитини загинули і 415 отримали поранення в результаті нападів.

Цивільна інфраструктура, від якої залежать діти, надалі зазнає пошкоджень чи руйнувань. 

Уже постраждали принаймні 256 медзакладів і кожна шоста “безпечна школа”, яку підтримує ЮНІСЕФ на сході країни. Сотні інших шкіл по всій країні також пошкоджені. 

“Умови життя дітей на сході й півдні України, де активізувалися бойові дії, стають усе більш нестерпними”, – заявив фонд.

ЮНІСЕФ наголошує, що війна викликала гостру кризу у сфері захисту дітей. Діти, які рятуються від насильства, наражаються на значний ризик бути розлученими з сім’єю, зазнати насилля, жорстокого поводження, сексуальної експлуатації та торгівлі людьми. 

Війна і масові переміщення знищують джерела прибутку й економічні можливості, в результаті чого багато сімей залишаються без достатнього доходу для задоволення своїх основних потреб і не можуть забезпечити належну підтримку дітям.

ЮНІСЕФ закликає до негайного припинення вогню в Україні та захисту всіх дітей від небезпеки. Це передбачає припинення використання вибухової зброї у населених пунктах і нападів на цивільну інфраструктуру. 

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Щодня в Україні гине двоє дітей і четверо отримують поранення через вибухи, – ООН' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube