Окупанти вимкнули український зв’язок та інтернет на Херсонщині, швидко відновити не вдасться, — Держспецзв’язку


11:0301.06.2022

Внаслідок дій російських силовиків мешканці Херсонської області залишилися без українського мобільного зв’язку та доступу до інтернету.

Не працюють і стаціонарні телефони, повідомляє Держспецзв’язку.

«Відповідно до отриманої від компаній інформації відбулося втручання представників окупаційного режиму в роботу обладнання – відключення живлення обладнання, від’єднання кабелів тощо, — зазначається у повідомленні. — На жаль, найближчим часом відновити зв’язок у області, швидше за все, не вдасться, оскільки відповідне обладнання перебуває під повним контролем окупаційного режиму та російських військових».

Натомість до відомства надходять повідомлення про трансляцію російської пропаганди через гучномовці.

Такі дії є грубим порушенням міжнародного законодавства та черговим підтвердженням того, що Росія чинить як держава-терорист, використовуючи технології для окупації територій, акцентують у Держспецзв’язку.

Нагадаємо, окупанти привласнюють херсонські ЗМІ. росіяни захопили чотири телекомпанії, п’ять радіокомпаній, сім провайдерів. Раніше вони мали наміри організувати мовлення власного пропагандистського каналу під логотипом «Таврія». 

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Окупанти вимкнули український зв’язок та інтернет на Херсонщині, швидко відновити не вдасться, — Держспецзв’язку' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube