В День морської піхоти і через 40 днів після того, як потонула «москва»: Укрпошта випускає нову марку (ФОТО)


16:0919.05.2022

23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40 день після того, як потонув російський військовий крейсер «москва», Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!».

Марка вийде накладом 5 млн примірників.

Про це повідомляють в Укрпошті, передає Інше ТВ.

Нова марка традиційно вийде у двох номіналах: “Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!” F для відправлень по Україні та “Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!” W для міжнародних відправлень. Вартість аркуша (3 марки та 3 купони) 69 грн та $4,5 відповідно.

Придбати марку можна буде у більш ніж 1500 відділеннях Укрпошти включно з райцентрами. Щоб уникнути спекуляцій, введено ліміт на продаж марок: 2 блоки по 3 марки будь якого номіналу одному покупцю. Також кожен бажаючий в Україні і світі матиме можливість онлайн-замовлення. Марки і мерч буде представлений на п’яти онлайн-майданчиках, зокрема міжнародних. Окрім марки з актуальним положенням корабля, для замовлень онлайн будуть доступні конверти першого дня, футболки, світшоти, магніти.

На всіх онлайн-майданчиках буде реалізована можливість благодійних донатів на підтримку армії і тих, хто постраждав від воєнних дій.

Як повідомляло Інше ТВ, Укрпошта випустить поштову марку «УКРАЇНСЬКА МРІЯ» з символом української авіації (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В День морської піхоти і через 40 днів після того, як потонула «москва»: Укрпошта випускає нову марку (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube