«Це була свідома тиранія проти цілого народу» – звернення Зеленського з нагоди Дня памʼяті жертв геноциду кримськотатарського народу (ВІДЕО)


14:0418.05.2022

«18 травня 1944 року радянська влада почала примусову депортацію корінного народу Криму, кримських татар, з їхньої єдиної батьківщини. Після страшної війни, яка пройшла Кримом, як і всією Україною, як і всією Європою, цілий народ тоді поставили на межу виживання… Сьогодні ми знову звертаємося до того, що було пережито тоді. І робимо це в умовах, коли нащадки тієї тиранії не лише вдруге намагаються позбавити кримських татар їхнього дому – ще з 2014 року. Але коли вони хочуть відібрати дім уже в усього багатомільйонного українського народу – у всіх, хто живе на нашій землі».

Звернення Президента України з нагоди Дня памʼяті жертв геноциду кримськотатарського народу, в якому він також повідомив, що саме сьогодні підписує Закон України про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Це була свідома тиранія проти цілого народу» – звернення Зеленського з нагоди Дня памʼяті жертв геноциду кримськотатарського народу (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube