«Тут полный пиз*ец»: українські захисники влаштували загарбникам суцільне пекло на Херсонщині – черговий перехват СБУ


10:4325.04.2022

СБУ опублікувала переписку російського загарбника, якому вдалося вціліти під Чорнобаївкою і який зараз стоїть у Білозірці Херсонської області.

Він скаржиться, що українські захисники влаштували окупантам справжнє пекло, передає Інше ТВ.

«Тут полный пиз*ец. Наших тупо пачками убивают, я столько трупов не видел никогда. Мы отошли из Чернобаевки, там сущий ад! Там наших столько погибло, что ты себе и представить не можешь. Мы здесь такой пиз*ы получили, что передать невозможно…» – пише він своєму знайомому, який перебуває в рф.

Останній, до речі, настільки «промитий» російською пропагандою, що не може у це повірити! Він уже чекає «захоплений» до 9 травня Київ, бо так сказали «в телевизоре по новостям».

«Какой, на*уй, Киев? Какой домой? Тут хоть бы выжить еще. Я когда увидел, как разорвало моего друга, я около получаса рвал. Мне еще никогда не было так плохо», – пояснює окупант.

Він усвідомлює, що глибокі окопи, які вони почали рити, аби хоч трохи збільшити шанси на виживання, можуть стати братською могилою. Тому наостанок просить друга приглядіти за своїм сином і дружиною.

Про загиблих українських жінок і дітей вони й не згадують.

Але ми пам’ятаємо і документуємо все. Кожен окупант відповість за свої звірства!

Як повідомляло Інше ТВ, «13 одиниць техніки» – начальник Миколаївської ОВА розповів про успіхи наших військових у боротьбі з окупантами (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Тут полный пиз*ец»: українські захисники влаштували загарбникам суцільне пекло на Херсонщині – черговий перехват СБУ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube