Біля Маріуполя супутник виявив ще одну велику братську могилу (ФОТО)


07:3323.04.2022

Супутник зафіксував ще одну братську могилу поблизу Маріуполя – поруч із кладовищем окупованого села Виноградне, яке знаходиться у 5-6 кілометрах від міста.

Про це свідчать супутникові знімки, які є у розпорядженні «Схем» (Радіо Свобода). У коментарі журналістам влада Маріуполя повідомляє, що отримувала повідомлення від жителів про ще одне ймовірне місце масового поховання у цьому селі – загиблих внаслідок регулярних обстрілів російською армією.

Про це пише Радіо Свобода.

Згідно з супутниковими знімками, викопані траншеї на території кладовища окупованого села з’явилися в кінці березня. На знімках 17 березня цих розкопок ще немає. На фото Maxar за 29 березня вже помітні траншеї розміром орієнтовно 38 на 4 метри.

Біля Маріуполя супутник виявив ще одну велику братську могилу (ФОТО) 1
Біля Маріуполя супутник виявив ще одну велику братську могилу (ФОТО) 5

Відповідно до супутникового знімку Planet за 20 квітня розмір місця масового поховання збільшився (став 45 на 25 метрів).

Біля Маріуполя супутник виявив ще одну велику братську могилу (ФОТО) 3
Біля Маріуполя супутник виявив ще одну велику братську могилу (ФОТО) 6

Про те, що поруч із кладовищем села Виноградне під час окупації російськими військовими з’явилася братська могила місцевій владі, повідомили жителі – після публікації «Схем» про зафіксовану супутником 300-метрову братську могилу в окупованому російськими військами селищі Мангуш. Цю інформацію «Схемам» передав міський голова Маріуполя Вадим Бойченко. Він вважає, що там можуть бути тіла сотень загиблих – переважно з лівобережної частини Маріуполя.

«Там вони ховають місцевих мешканців, яких ворожа російська армія вбила літаками, артилерією. Коли розпочались запеклі бої у місті після 20 березня, то тіла з вулиць вже прибирати ми змоги не мали… За попередніми даними в місті Маріуполь було вбито більше 20 тисяч місцевих жителів», – розказав Вадим Бойченко.

Як повідомляло Інше ТВ, 300-метрову могилу-траншею зафіксували супутники біля Маріуполя, у ній тисячі тіл (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Біля Маріуполя супутник виявив ще одну велику братську могилу (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube