«путін сказав все з землею рівняти». рф планує знищення українських міст – матеріали перехоплення телефонних розмов окупантів (АУДІО)


06:0014.04.2022

В рамках роботи Міжвідомчого координаційного центру при ГУР МО, за участі Національної поліції України, отримано чергове перехоплення розмов військовослужбовців противника, які розкривають плани російського командування щодо війни в Україні.

Про це повідомляють в ГУР Міністерства оборони України, передає Інше ТВ.

Так, мобілізований військовослужбовець армії агресора, Олег Карасьов, розповів дружині про те, які вказівки отримали російські військові щодо подальших дій в Україні: «путін сказав, якщо до 10 травня ні х… не зробимо, то все з землею рівняти».

Згідно з їхньою інформацією, є розпорядження «Рубіжне ще намагаємось «звільнити», а Лисичанськ і Сєвєродонецьк із землею зрівнюємо. Не будемо намагатись. Наші контрактники ні х… просунутися не можуть. Позасідали так (ЗСУ), що кожен день з танків і зі всієї х…, а їм по х… Наших стріляють кожного дня».

Ця розмова підтверджує, що рф цілеспрямовано перейшла до тактики знищення українських міст та злочинів проти мирного населення за прямою вказівкою вищого військово-політичного керівництва країни, зокрема президента путіна.

Як повідомляло Інше ТВ, Психолог-криміналіст вважає звірства рашистів спланованими: «Люди, над якими вони чинили насильство, були для них уже мертві» (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«путін сказав все з землею рівняти». рф планує знищення українських міст – матеріали перехоплення телефонних розмов окупантів (АУДІО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube