Інтернаціональний легіон оборони України – що це, хто в ньому і чому (ВІДЕО)


07:3312.03.2022

Всім цікаво – що там і як. Але інформація про Легіон дуже чутлива, адже йдеться про безпеку. Ворог не спить. Тому, вже даруйте, але в умовах воєнного часу буде обмежено інформацію про місце дислокації, про завдання, про склад підрозділів тощо. У Легіона вже запрацювала прес-служба. Тож, вас будуть регулярно інформувати про новини Легіону.

До вашої уваги відео і текст від прес-служби Легіону Антон Миронович.

Добровольці з усього світу прибувають в нашу країну, аби допомогти нашим воїнам викинути окупантів з української землі. Добровольці стають до лав Інтернаціонального легіону оборони України. Спершу вони узгоджують усі юридичні питання служби в легіоні, потім отримують усе належне екіпірування і зброю. Після цього розпочинається спеціальна підготовка та злагодження підрозділів. Про мотиви служби в легіоні, про людей, які пліч-о-пліч з українцями боронитимуть нашу землю, Європу і світ від російських нацистів, розповів один з добровольців – норвежець на ім’я Дам’єн.

– Коли ви бачите, як щодня бомби та ракети падають на українські міста, руйнуючи лікарні, школи, будинки – це важко сприйняти, це виглядає як божевілля. Ви бачите, що відбувається і здається нічого не можете зробити. Коли розпочалося створення інтернаціонального легіону, я відразу зрозумів, що маю приєднатися до нього. Тут я і мої друзі будемо корисні для українського воєнного спротиву. Я радий, що опинився у потрібному місці в потрібний час і серед перших став до лав цього підрозділу.– В легіоні є добровольці з багатьох держав, станом на вчора ми маємо представників 52 країн. Люди прибувають з сусідніх з Україною держав, з Польщі, країн Балтії, з далеких країв, зі Скандинавії, багато людей з Великої Британії, а також чимало американців.

– Кожний доброволець з-за кордону прибуває з єдиною метою: допомогти Україні у збройній боротьбі. Вони всі мають бажання боротися, якнайкраще допомагати українським військовим, вони хочуть бути корисними якнайшвидше. Вони роблять все, аби якнайшвидше опинитися на передовій.

– Я бажаю українцям Перемоги. Нема ніяких інших альтернатив. Ми не можемо скласти зброю допоки окупанти не будуть викинуті з української землі. Ми продовжуватимемо боротьбу до Перемоги.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Інтернаціональний легіон оборони України – що це, хто в ньому і чому (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube