INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Миколаїв

Тепло в Николаеве стало еще дороже

08.12.2020
in Миколаїв, Найважливіше, Суспільство
А теперь все в очередь: Николаевобтеплоэнерго требует от николаевцев перезаключать договора на отопление

Об этом на своей странице в Фейсбуке сообщило коммунальное предприятие “Николаевоблтеплоэнерго” на своей странице в Фейсбуке.

30 листопада Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (НКРЕКП) затвердила нові тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії для ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».
Відповідна постанова № 2251 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 14 січня 2020 року № 83» опублікована на офіційному сайті НКРЕКП 30 листопада 2020 року (https://www.nerc.gov.ua/?id=56574), і набирає чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП.
Отже, тарифи вступили в дію з 1 грудня 2020 року та становлять:

Схожі матеріали

COVID-сертификат в приложении “Дія” теперь можно получить с паспортом-книжечкой. Как это сделать

У Дії з’являться платні сервіси, першим стане шеринг документів

22.05.2025
Міноборони допустило до експлуатації у ЗСУ нові човни

Міноборони допустило до експлуатації у ЗСУ нові човни

21.05.2025

Для населення 1 999,08 грн/Гкал з ПДВ, бюджетних установ – 1 842,04 грн/Гкал з ПДВ, для релігійних організацій 1 928,90 грн/Гкал з ПДВ, для інших споживачів – 1 833,84 грн/Гкал з ПДВ.
Коригування встановлених тарифів здійснено в зв’язку зі зміною цін на природний газ: ціна АТ «НАК “Нафтогаз України”» з транспортуванням – 6599,44 грн за 1000 м3 з ПДВ замість затверджених весною цього ж року 4886,59 за 1000 м3 з ПДВ. Тобто відбулося зростання в ціні на 35%. «Нафтогаз» пояснює ці зміни тим, що ціна газу для виробників тепла розраховується за формулою, яку встановив Кабінет міністрів України, а її головним індикатором залишаються результати торгів на європейських хабах. Тому ціни на європейських ринках безпосередньо впливають на вартість опалення в Україні: як правило, чим холодніше і ближче до опалювального сезону, тим вище стає потреба в енергетичних ресурсах. А значить, зростає і ціна газу.
Окрім того, відбулося зростання вартості послуг з розподілу природного газу АТ «Миколаївгаз» із 1,308 грн/куб.м з ПДВ до 1,464 грн/куб.м з ПДВ, тобто на 11,92%.
Оскільки у структурі собівартості тепла природний газ складає близько 64%, що показано на інфографіці, його подорожчання навіть на декілька копійок змушує піднімати питання коригування тарифу на теплову енергію.
Щоб утримати тарифи на тепло від подорожчання, ціна на енергоносії повинна триматись на рівні минулих опалювальних сезонів.

Напомним также: Город оказался неэффективным собственником – «Николаевоблтеплоэнерго» бесконтрольно сжигает средства горбюджета и копит долги

И еще: Проверка с тепловизором. Теплотрассы в Николаеве отапливают улицу и греют котов. А кто платит? (ВИДЕО)

Next Post
На Донбассе боевики 4 раза обстреляли украинские позиции из крупнокалиберных пулеметов и гранатометов, потерь нет 4

На Донбассе боевики 4 раза обстреляли украинские позиции из крупнокалиберных пулеметов и гранатометов, потерь нет

Please login to join discussion

Рекомендації

Евровидение 2021: Go_A “взорвали” сцену в первом полуфинале (ВИДЕО)

Евровидение 2021: Go_A “взорвали” сцену в первом полуфинале (ВИДЕО)

4 роки ago
Обнаружен новый вариант банковского трояна Carbanak

Как восстановить доступ к компьютеру после блокировки вирусом Petya.A – опубликованы официальные рекомендации

8 років ago
У Яресько – новый советник по налогам. Немец

У Яресько – новый советник по налогам. Немец

9 років ago
В Крыму “ломка”: плохо ловятся каналы РФ, а украинское радио вещает. Ужас

В Крыму “ломка”: плохо ловятся каналы РФ, а украинское радио вещает. Ужас

9 років ago
Экс-советник Захарченко признался, что в 2014 году боевики расстреливали людей

Экс-советник Захарченко признался, что в 2014 году боевики расстреливали людей

7 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • До 2027-го, 2030-го чи 2032 року Росія може спробувати утнути якусь дурість, – генсек НАТО
  • У Дії з’являться платні сервіси, першим стане шеринг документів
  • Радянські запаси не вічні. Чи вистачить росіянам артилерії для великого наступу? (ФОТО)
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV