В Миколаєві брати Капранови презентували новий історичний роман «Паперові солдати» (ФОТО)


16:3827.11.2019

Презентація відбулася 26 листопада в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.

Також на зустрічі автори представили видання, які були надруковані останнім часом, але на Миколаївщині ще не були презентовані: детективи «Справа Сивого», «Майдан. Таємні файли» та науково-популярну книжку «Історія нашої Церкви».

Про це повідомляється на фейсбук-сторінцці бібліотеки.

Всі ці книги об’єднує спільна ідея – історія народу, пам’ять роду, пам’ять про своє коріння, яку треба знати і оберігати. Письменники дуже ретельно вивчали факти, прописували історичне тло подій. Книжки спонукають задуматися над тим, а що я знаю про історію своєї країни?

Під час презентації письменники розповіли про історію створення роману «Паперові солдати», яка ґрунтується на реальних подіях. За сюжетом книги двоє молодих художників зустрічаються у Варшаві. Один з них – Білл Титла, син українських емігрантів зі США. Другий – Ніл Хасевич, молодий волинянин. Доля готує їм багато випробувань, але вони про це поки що не знають, натомість п’ють пиво та сперечаються про творчість.

Обираючи один з двох можливих шляхів, кожен з нас втрачає інший, але читачі роману «Паперові солдати» мають унікальну можливість пройти обома дорогами водночас – разом із Біллом Титлою потрапити на студію Діснея та взяти участь у створенні класики сучасної анімації – «Білосніжки», «Піноккіо», «Дамбо», або ж разом із Хасевичем залишитися в Україні, піти в УПА і стати її головним художником. Жити на фермі біля океану чи переховуватися у криївках, замітаючи сліди. Одружитися з голлівудською моделлю або все життя нести в душі невисловлені почуття. Автори розповіли, що зобразили дві різні біографії, два різних життєвих шляхи, аби показати, що у Хасевича був вибір, і те, що він загинув за Україну, було теж його свідомим вибором.

Під час презентації відбулося жваве спілкування Братів Капранових з присутніми на заході. Всі бажаючі мали можливість придбати книги авторів з автографом на пам’ять.

Як повідомляло Інше ТВ, Братья Капрановы создали «Конституцию в комиксах»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube