Український спортсмен Олег Дорощук став переможцем меморіалу імені Віталія Лонського у Бердичеві у секторі стрибків у висоту. Він підкорив планку на позначці 2,33 метра.
Про це пише «Суспільне Спорт».
Українець на один сантиметр перевершив результат чеха Яна Штефели, який втримував лідерство з лютого 2026 року. Таким чином Дорощук показав найкращий результат сезону у світі.
Після перемоги Дорощук замовив 2,35 м, щоб оновити особистий рекорд, однак ця висота йому не підкорилася.
Друге місце на змаганні зайняв Дмитро Нікітін з результатом 2,24 м, а третім став Вадим Кравчук — 2,21 м.
