Катар вимагає від ФІФА заборонити продаж пива на стадіонах


15:2918.11.2022

Функціонери ФІФА схоже, вже починають шкодувати, що надали право проведення чемпіонату світу Катару. Ще не розпочавшись, турнір уже почав обростати скандалами, а тепер ще й може коштувати Міжнародній федерації футболу фінансових та репутаційних збитків.

За даними авторитетного видання The Times, у ФІФА вже сьогодні можуть оголосити про заборону на продаж алкоголю на аренах під час ігор Мундіалю, пише Кореспондент. На цей крок “боси” світового футболу можуть піти через сильний тиск влади країни.

За два дні до початку чемпіонату світу правляча родина Катару звернулася до ФІФА з такою вимогою. Зазначимо, що наразі, згідно з правилами, уболівальники можуть купувати алкоголь на території стадіонів у спеціальних зонах за три години до початку матчу та за годину після фінального свистка. Але катарці хочуть повністю заборонити вживання алкоголю. У такому разі алкоголь залишиться лише у фан-зонах і, можливо, у VIP-ложах.

Таке пізнє звернення стало справжньою несподіванкою для ФІФА та виробника і ключового спонсора турніру компанії Budweiser. Якщо заборона набуде чинності, під загрозою виявиться і багатомільйонний контракт між ФІФА та Budweiser.

Нагадаємо, що державною релігією Катару є іслам. Тож у країні суворо заборонено пити алкогольні напої.

Читайте: В Финляндии выпустили пиво, посвященное решению страны вступить в НАТО© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube