Оборонна операція на всіх напрямках продовжується – підсумок 28 березня у зведенні Генштабу ЗСУ


06:0029.03.2022

Завершена тридцять третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Угруповання Сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ станом на 00.00 29 березня, передає Інше ТВ.

Наші сили оборони зосереджують зусилля на:

— недопущенні просування противника в напрямках населених пунктів Слов’янськ та Барвінкове;

— зайнятті населених пунктів Кам’янка, Топольське;

— створенні умов для покращення тактичного положення в районі міста Чугуїв;

— стримуванні атак противника в районах населених пунктів Рубіжне, Лисичанськ, Попасна, не допускаючи обходу основних сил угруповання.

Одночасно Сили оборони продовжують утримання кругової оборони міста Маріуполя і оборону та стримування просування противника в районі Чернігова.

Угруповання, що захищає Киів, з метою покращення оперативного положення та утримання зовнішнього рубежу оборони, продовжують бойові дії, утримують контроль за ситуацією в населених пунктах Мотижин, Лісне, Капітанівка та Дмитрівка.

Частиною сил продовжується ведення оборонної операції у інших визначених районах, проводиться стабілізаційна операція, виконуються завдання територіальної оборони та здійснюються контратаки на окремих напрямках.

Противник ослаблений, дезорієнтований, значна його частина відрізана від логістичного забезпечення й основних сил. Зниження бойового потенціалу підрозділів противника командування окупаційних військ намагається компенсувати невибірковим вогнем артилерії та нанесенням ракетно-бомбових ударів, знищуючи таким чином інфраструктуру українських міст.

Як повідомляло Інше ТВ, «Українці не повинні гинути через те, що дехто не може знайти в собі сміливість, щоб передати Україні необхідну зброю» — нове звернення Зеленського (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Оборонна операція на всіх напрямках продовжується – підсумок 28 березня у зведенні Генштабу ЗСУ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube