INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Політика

Країни БРІКС обговорять врегулювання в Україні на саміті в липні – президент Бразилії

10.05.2025
in Політика
У кожного гостя Путіна своя мета. Хто й для чого їде в Москву на парад (ФОТО)

On April 3, 2025, in Brazil, President Lula da Silva talks about reciprocity in relation to the new taxes applied to Brazilian products by US President Donald Trump. (Photo by Ton Molina/NurPhoto via Getty Images)

Питання врегулювання ситуації в Україні буде обговорюватися на саміті БРІКС, який пройде 6-7 липня в Ріо-де-Жанейро. Про це повідомив президент Бразилії Лула да Сілва, передає УНН з посиланням на ТАСС.

Це питання буде обговорюватися нашим улюбленим (спільнотою – ред.) БРІКС в липні (на саміті) в Бразилії – зазначив президент Бразилії в бесіді з журналістами.

Схожі матеріали

Вирішенням війни може стати мирний план Зеленського, – посол США Брінк (ВІДЕО)

Експосол США в Україні Бріджит Брінк пояснила свою відставку незгодою з Трампом і, схоже, почала політкар’єру

17.05.2025
Зеленський, Макрон, Мерц, Стармер і Туск обговорили з Трампом перемовини з росіянами у Стамбулі

Європа занепокоєна непередбачуваністю Трампа щодо України

17.05.2025

Видання O Globo повідомляло, що Луїс Інасіу Лула да Сілва відвідав парад в москві 9 травня, щоб запропонувати “мирний план”. Його мета подвійна: окрім нової спроби зробити Бразилію посередником у мирному врегулюванні війни росії проти України, він повинен був подати сигнал про “незалежність бразильської зовнішньої політики”.

Прессекретар російського диктатора путіна дмитро пєсков в інтерв’ю ABC News заявив, що для припинення вогню потрібно, щоб США і Захід припинили поставляти Україні озброєння.

Next Post
genshtab

Від початку доби на фронті відбулося 84 бойові зіткнення - Генштаб

Рекомендації

В Николаеве патрульные забрали из детсада ребенка, родители которого застряли в пробке из-за гололеда

В Николаеве патрульные забрали из детсада ребенка, родители которого застряли в пробке из-за гололеда

6 років ago
“Має бути розплата. Оскільки єдина мова, яку вони розуміють – це сила”, – Єрмак про “заборону” США бити по НПЗ

Незапрошення до НАТО через корупцію в Україні – це пошук причин для того, щоб цього не робити, – ОП (ВІДЕО)

6 місяців ago
Прем’єр-міністру Бельгії показали наші дрони – бельгійські та українські оборонні компанії підписали Меморандум та Лист про наміри щодо співробітництва (ВІДЕО)

Прем’єр-міністру Бельгії показали наші дрони – бельгійські та українські оборонні компанії підписали Меморандум та Лист про наміри щодо співробітництва (ВІДЕО)

1 місяць ago
Глава Николаевского облсовета: «Я ухожу ненадолго»

Глава Николаевского облсовета родила девочку

7 років ago
В Николаеве за сутки на дороги высыпали 100 тонн соли, сегодня обрабатывают остановки (ФОТО)

В Николаеве за сутки на дороги высыпали 100 тонн соли, сегодня обрабатывают остановки (ФОТО)

4 роки ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • В Україні почнуть запускати 5G: яке місто стане першим
  • Вночі збито 36 із 62 ворожих БпЛА, 6 – локаційно втрачені
  • Окупанти на ТОТ Донеччини готують дітей-сиріт до війни під керівництвом бойовиків
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV