Кабінет міністрів звільнив Євгенія Ігнатенка з посади голови Держслужби морського та внутрішнього водного транспорту й судноплавства.
Про це повідомив представник уряду в парламенті Тарас Мельничук.
«Кабінетом міністрів України звільнено Ігнатенка Євгенія Олександровича з посади голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України», – йдеться у повідомленні.
Тимчасово обов’язки голови Держслужби виконуватиме Микола Кравчук. Він обіймає посаду першого заступника Держслужби.
Ігнатенко очолював Держслужбу морського та внутрішнього водного транспорту й судноплавства з грудня 2022 року. З 2004 по 2017 працював у судноплавних компаніях на посадах від матроса до капітана буксира, а в українській судноплавній компанії «Нібулон» також був заступником директора з безпеки судноплавства та директором. З 2017 року Ігнатенко був комерційним директором у ТОВ «Грейн-Трансшипмент».
Нагадаємо також: «Це буде абсолютно європейський і новий підхід до роботи» – новий голова ДСМВВТ Євгеній Ігнатенко зробив програмну заяву