У Зеленського назвали дивним план закінчення війни від радників Трампа


10:4426.06.2024

Україна має чітке розуміння того, що будь-який план припинення війни з Росією повинен базуватися на міжнародному праві, а мир має бути справедливим, заявив у вівторок радник президента України Михайло Подоляк.

Коментуючи мирний план для України, представлений двома ключовими радниками колишнього президента США Дональда Трампа, який прагне переобрання в листопаді, Подоляк сказав Reuters, що війна не може закінчитися без притягнення Росії до відповідальності.

У вівторок Reuters повідомило, що радники представили Трампу план припинення війни в Україні – якщо він переможе на президентських виборах – який передбачає, що Україна отримає більше американської зброї, лише якщо вступить у мирні переговори.
Подоляк сказав, що заморозити війну, яка триває вже 28-й місяць, на нинішніх лініях фронту було б “дивно”, оскільки Росія порушила міжнародне право і перебуває на українській території.

“Україна має абсолютно чітке розуміння, і воно прописане у формулі миру, запропонованій президентом (Володимиром) Зеленським, там чітко сказано – мир може бути тільки справедливим, і мир може бути тільки на основі міжнародного права”, – сказав він в онлайн-інтерв’ю.

Подоляк також підтвердив українську позицію, назвавши умови припинення вогню, оголошені президентом Росії Володимиром Путіним, абсурдними. Путін заявив, що Росія припинить війну в Україні лише в тому випадку, якщо Київ погодиться передати всі чотири області на сході і півдні, на які претендує Москва.
“Ми бачимо план Путіна – він абсолютно безглуздий”, – сказав Подоляк.

Нагадаємо: Радники Трампа представили йому пропозиції завершення війни в Україні: що там, – Reuters© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube