Заява G7: росія має виплатити Україні понад $486 млрд. за завдану шкоду


06:3515.06.2024

Росія повинна заплатити Україні за завдані нею збитки.

Російські суверенні активи в юрисдикціях країн G7 залишатимуться замороженими, йдеться в комюніке “Великої сімки” після саміту в Італії, пише Gazeta.ua.

За інформацією Світового банку, на сьогодні завдані збитки Україні становлять понад $486 млрд.

“Неправильно, коли Росія вирішує, чи буде і коли платитиме за збитки, завдані Україні. Зобов’язання РФ згідно з міжнародним правом щодо сплати завданої нею шкоди зрозумілі, і тому ми продовжуємо розглядати всі можливі правові шляхи, за допомогою яких РФ змушена буде виконувати ці зобов’язання”, – йдеться в заяві.

Країни “Великої сімки” сповнені рішучості розвіяти хибні уявлення про те, що час на боці РФ. А також, що руйнування інфраструктури та засобів до існування не має жодних наслідків, або що Росія може перемогти, спричинивши економічний крах України, йдеться в заяві.

G7 продовжить надавати Україні військову, гуманітарну та бюджетну підтримку стільки, скільки буде потрібно, заявили лідери країн.

Як повідомляло Інше ТВ, І тепер вже офіційно: G7 досягла політичної угоди щодо $50 млрд до кінця року для України за рахунок доходів від заморожених російських активів© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube