Президент Аргентини передумав і полетить на Саміт світу у Швейцарії – ЗМІ


11:1412.06.2024

Президент Аргентини Хав’єр Мілей передумав і зрештою вирушить до Швейцарії. Як пише газета Clarín, це рішення було ухвалено “в останню хвилину”, передає УНН.

Видання зазначає, що Президент України Володимир Зеленський надіслав Мілею спеціальне послання, щоб “його аргентинський друг був присутнім хоча б на церемонії відкриття саміту, що пройде у швейцарському Бюргенштоці цієї суботи 15-го і в неділю 16-го числа на підтримку України”.

Крім того, як і очікував Clarín, близько 20 аргентинських організацій, які представляють частину 500 000 українців та їхніх нащадків у цій країні, залишили петицію лібертаріанському уряду з тим самим змістом.

За інформацією видання, є ті, хто стверджував, що до Мілея дійшли не тільки повідомлення з Києва, а й із Вашингтона з проханням поїхати до Швейцарії. Саміт для України, як і раніше, є причиною серйозних розбіжностей між країнами, оскільки його було організовано без участі росії. Але 90 країн будуть представлені своїми лідерами, і серед них кілька латиноамериканців.

Читайте: Президент Аргентини Мілей порівняв себе з термінатором – прийшов, щоб врятувати світ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube