Один із міністрів йде з ізраїльського уряду – Нетаньягу просить його повернутись


09:4710.06.2024

Минулого місяця Бені Ґанц оголосив, що дає очільнику уряду Ізраїля термін до 8 червня оголосити чітку стратегію щодо Сектора Гази після закінчення бойових дій з ХАМАС. 

9 червня у телевізійній промові він оголосив про свій відхід з уряду, пише «Польське Радіо».

Він сказав, що Беньямін Нетаньягу затримує справжню перемогу Ізраїлю, і тому його партія з важким серцем залишає уряд. Він звинуватив прем’єр-міністра в поразці у війні проти бойовиків ХАМАС у Секторі Гази та закликав до дострокових виборів, які, за його словами, дозволять обрати кабінет, який завоює довіру суспільства та зможе протистояти викликам, з якими стикається Ізраїль.

Згідно повідомлення УНН, прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху закликав міністра військового кабінету Ізраїлю Бенні Ганца передумати і повернутися до надзвичайного кабінету.

«Бенні, зараз не час відмовлятися від кампанії — зараз час об’єднати зусилля», – сказав він.

Крім того, Нетаньяху звернувся до ізраїльтян, наголошуючи, що буде продовжувати війну проти ХАМАС.

«Громадяни Ізраїлю, ми будемо продовжувати рух до перемоги і досягнення всіх цілей війни, головне — звільнення всіх наших заручників і ліквідація ХАМАС», – зауважив Беньямін Нетаньяху.

Він також заявив, що його двері залишаються відкритими для будь-якої політичної партії, яка готова розділити тягар ведення війни проти ХАМАС і “допоможе здобути перемогу над нашими ворогами та забезпечити безпеку наших громадян”.

Як повідомляло Інше ТВ, Палата представників Конгресу США ухвалила законопроект про санкції щодо Нетаньягу та Галанта© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube