G7 підтримала план Байдена щодо припинення вогню у Секторі Газа


09:0904.06.2024

Лідери «Групи семи» підтримали план припинення вогню в Секторі Гази, який президент США Джо Байден запропонував минулого тижня.

Про це йдеться у спільній заяві G7, що опублікована на сайті італійського головування, передає «Слово і Діло».

Зазначається, що усі держави G7 висловлюють підтримку оприлюдненому президентом США Байденом плану щодо тривалого перемир’я у секторі Гази й закликають ХАМАС прийняти його.

«Ми, лідери «Групи семи», повністю схвалюємо й будемо підтримувати всеосяжну угоду, оприлюднену президентом Байденом, результатом якої стане негайне перемир’я у Газі, звільнення усіх заручників, суттєве й тривале нарощування обсягу гуманітарної допомоги для розповсюдження у Газі, а також остаточне припинення кризи та забезпечення безпекових інтересів Ізраїлю та безпеки цивільних мешканців сектору», – йдеться у документі.

Підписанти також підтвердили підтримку шляху до миру, що передбачає утворення двох держав.

«Ми закликаємо ХАМАС прийняти цю угоду, на яку згоден Ізраїль. Ми також спонукаємо усі держави, що мають вплив на ХАМАС, схилити його до згоди», – наголосили у G7.

Як повідомляло Інше ТВ, Президент США Джо Байден розкрив основні деталі запропонованої Ізраїлем “дорожньої карти” для припинення вогню у Секторі Газа.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube