Служитель культу Новинський знову засвітився – взяв участь у освяченні російського храму на Кіпрі


10:2521.05.2024

Підсанкційний олігарх, екснардеп та диякон Московської церкви Вадим Новинський взяв участь в освяченні російського храму святителя Миколая Чудотворця в місті Лімасол на Кіпрі. Також були присутні голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату митрополит Антоній та посол РФ в Республіці Кіпр Зязіков, передає Главком. 

Митрополит Антоній очолив чин Великого освячення храму, за яким молилися митрополит Лімассольський Афанасій та ієрарх Єрусалимського Патріархату, митрополит Вострський Тимофій, клір Кіпрської та Російської церков.

Митрополит Афанасій, давній прихильник Росії та РПЦ, проголосив подячну промову, в якій хвалив патріарха Кирила, та висловив упевненість у тому, що новозбудований храм об’єднуватиме вірян різних національностей у молитвах та обрядах і, тим самим, сприятиме зміцненню єдності православ’я.

На одній з фотографій, опублікованих на сайті Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату з’явився диякон Московської церкви Вадим Новинський.

Нагадаємо, підсанкційний олігарх, екснардеп та диякон Московської церкви Вадим Новинський перед Пасхою заявив, що привіз до України Благодатний вогонь з Єрусалима, опублікувавши світлину, на якій разом із ще одним священнослужителем тримає лампадку. Проте виявилось, що православний олігарх прибув лише до аеропорту румунського міста Сучава, яке розташоване неподалік від кордону з Україною. Він передав лампадку представникам Московського патріархату, які й доправили вогонь до України.

Нагадаємо також, що мережа була обурена через сльозні співчуття Новинського росіянам через теракт у Крокус-Сіті-холі, тому що українцям, яких 10 років знищує Росія, він не співчуває. Мало того, Вадим Новинський ще й звинуватив українців у черствості до росіян. “Вони не мають справжньої віри в Бога”, – Новинський наїхав на українців, які не співчувають росіянам після теракту. Йому відповіли.

Крім того, “отець Новинський” підбурює в США республіканців проти України, і досить плідно© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube