США оголосили санкції проти росіян, які допомогли постачанню зброї з КНДР до росії


22:1216.05.2024

Міністерство фінансів США 15 травня оголосило про санкції проти двох фізичних і трьох юридичних російських осіб, які сприяли постачанню зброї між Росією та Північною Кореєю.

Про це, як пише “Європейська правда”, йдеться в заяві американського відомства.

Схема з постачання зброї між Росією та КНДР пов’язана з громадянином Словаччини, торговцем зброєю Ашотом Мкртичевим, проти якого США запровадили санкції в березні 2023 року. Попри це, Мкртичев зі спільниками продовжили свою діяльність через посередників.

Один із них – росіянин Рафаель Газарян, який вів від імені Мкртичева переговори про отримання різних видів зброї та боєприпасів для Росії з КНДР та очолив одну з його компаній (проти якої США також запровадили санкції).

Інший росіянин, Алексєй Буднєв, за даними Мінфіну США, сприяв постачанню до Росії військового комунікаційного обладнання, “яке, ймовірно, походило з КНДР і призначалося для підтримки російських військових”.

Із Газаряном пов’язані компанії “Транс Капітал” і “Рафорт”, а Буднєв є єдиним власником ТОВ “Технология”, яка фігурувала в домовленостях про військові поставки між Москвою і Пхеньяном. Усі вони нині потрапили під санкції США.

Як повідомляло Інше ТВ, КНДР із вересня 2023 року відправила до Росії близько 6700 контейнерів зі снарядами – Міноборони Південної Кореї© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube