В Естонії прокремлівського політика визнали винним у шпигунстві


20:4510.05.2024

Суд у Естонії в порядку погоджувального провадження визнав члена естонської проросійської партії “Koos/Разом” Аллана Хантсома винним у розвідувальній діяльності проти Естонії та підтримці такої діяльності.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє естонський мовник ERR.

“Оскільки судовий розгляд був закритий, додаткові обставини розкрити неможливо”, – пояснила прессекретарка Харьюського повітового суду Війвіка Сіплане.

Уточнюється, що в соцмережах із посиланням на телефонний дзвінок Аллана Хантсома його матері поширилася інформація, що його засудили до шести з половиною років ув’язнення.

Хантсома затримали 7 грудня 2023 року, відтоді він перебуває в Талліннській в’язниці. Йому були пред’явлені підозри у розвідувальній діяльності проти Естонської Республіки та підтримці таких дій.

Хантсом у 2015 році був одним із засновників НКО “Добросвіт”, яка постачала гуманітарну допомогу на тимчасово окуповану Росією територію Донецької області. Він був одним із організаторів проросійської акції – ходи “Безсмертний полк”. У травні 2023 року Хантсом поповнив лави новоствореної естонської проросійської партії “Koos/Разом”.

За словами одного з лідерів “Koos” Олега Іванова, який зараз перебуває в Росії, Хантсом незадовго до свого арешту планував переїхати в Російську Федерацію.

Як повідомляло Інше ТВ, За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який наводив фосфорні снаряди рф на Миколаївщину.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube