«Зуби дракона» та протитанкові рови: на сході Латвії почалось будівництво першої лінії оборонних рубежів


10:0629.04.2024

На сході Латвії стартувало будівництво першої лінії оборонних рубежів, яка стане частиною Балтійської лінії оборони.

Про це пише УНН з посиланням на Latvijas Sabiedriskie Mediji.

Зазначається, що перший протитанковий рів був виритий біля прикордонного пункту пропуску Терехова за кілька сотень метрів від кордону.

Залежно від рельєфу місцевості та ситуації в кожному конкретному місці, протитанкові рови матимуть різні розміри. Вони матимуть розміри приблизно у два метри заввишки й три метри завширшки.

У виданні наголошують, ці рови – це лише невелика частина плану з укріплення східного кордону і запланованої лінії оборони у Балтиці.

Після завершення будівництва ровів, латвійські військові планують встановити зуби дракона, протитанкові їжаки, бетонні блоки і бар’єри, заповнені піском.

Таким чином, наразі Латвія концентруватиметься на зведені інженерних споруд без встановлення мінних загороджень, які планують розгорнути тільки у разі безпосередньої загрози війни.

План укріплення східного кордону та протидії мобільності ворожих військ є частиною ініціативи “Балтійська оборонна лінія”, яка охоплює всю довжину кордону з росією та білоруссю.

Окремо у виданні зауважили, що будівництво відбувається в тому числі й на приватних земельних ділянках за згодою їх власників. Для будівництва планують залучити не тільки військових інженерів, а й цивільних підрядників.

Як повідомляло Інше ТВ, в березні цього року латвійський Кабмін затвердив план зміцнення східного кордону на суму 303 млн євро.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube