Прем’єр Польщі хоче уникнути застосування сили для розблокування кордону з Україною


09:1619.04.2024

Очільник польського уряду Дональд Туск звернувся до фермерів із закликом припинити блокування кордону з Україною мирним шляхом, без застосування засобів примусу з боку поліції, пише ЛБ.

Після засідання Європейської Ради у Брюсселі Туск заявив журналістам, що “просто неможливо блокувати Україну на польських пунктах пропуску”.

Прем’єр пообіцяв надати допомогу аграріям, які не з власної провини втратили заробіток через економічні наслідки повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Уряд, за словами Туска, готовий і надалі вести перемовини.

“Не думаю, що будь-хто порядний у Польщі зараз хоче послабити Україну. Сподіваюсь на відмову від цієї форми протесту”, – сказав політик.

Туск також заявив, що польська поліція чи органи влади досі не застосовували до фермерів жодних засобів примусу, і він би хотів, щоб так тривало і надалі. Прем’єр “розраховує на розуміння” аграріїв.

Читайте: Громадянин Польщі пропонував спецслужбам рф співпрацю у здійсненні замаху на життя Зеленського – він затриманий© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube