Іран викликав послів Британії, Франції та Німеччини – звинуватив ці країни в подвійних стандартах


11:2215.04.2024

Міністерство закордонних справ Ірану викликало в неділю послів Великобританії, Франції та Німеччини, щоб поставити під сумнів їхню “безвідповідальну позицію” щодо ударів Тегерана у відповідь по Ізраїлю, повідомило напівофіційне іранське Лейбористське інформаційне агентство.

Про це пише Reuters.

Три європейські країни засудили ракетну атаку Ірану на Ізраїль, яка відбулася в ніч з суботи на неділю і стала відповіддю на бомбардування Ізраїлем його консульства в Сирії 1 квітня.

Директор з питань Західної Європи в Міністерстві закордонних справ Ірану звинуватив ці три країни в “подвійних стандартах”, оскільки вони виступили на початку цього місяця проти розробленої Росією заяви Ради Безпеки ООН, яка б засудила атаку Ізраїлю на комплекс посольства Ірану в Сирії.

“Військові дії Ірану проти баз сіоністського режиму (Ізраїлю) цілком вписуються в рамки права на законну оборону, передбаченого статтею 51 Статуту Організації Об’єднаних Націй, і є відповіддю на низку злочинів, включаючи нещодавній напад на комплекс посольства в Сирії”, – додав чиновник.

Нагадаємо: На що здатна армія Ірану? NYT оцінив масштаб загрози© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube