Франція віддаватиме Україні списане озброєння. І вже передає


10:2731.03.2024

Франція передаватиме Україні списане озброєння, яке вивільнюється через програму переозброєння армії.

Про це заявив міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню, передає Главком.

Так французький міністр відповів на запитання журналіста про те, як він реагує на критику щодо передачі озброєння зі складу Збройних сил Франції до України, що послаблює безпеку Франції. Лекорню зазначив, що передача озброєння ніяк не впливає на національну безпеку, оскільки озброєння, яке передається, є списаним.

Окрім того, міністр оборони Франції додав, що озброєння, яке Україна отримує сьогодні, потрапляє до категорії списаного, оскільки броньовані бойові машини AMX-10RC замінюються на сучасніші EBRC Jaguar, а VAB – на VBCI. «Замість того, щоб викидати цю зброю та обладнання на смітник чи віддавати іншим країнам, ми віддаємо їх українській армії. Але повторюю: обороноздатність від цього не погіршується», – наголосив він.

Лекорню також зазначив, що зброя, яка передається зі складу Збройних сил Франції, найближчим часом буде поповнена, оскільки країна виділяє великі інвестиції для розширення її виробництва.

Нагадаємо, вчора в Одесі була голова нижньої палати парламенту Франції Яель Брон-Піве, зустрілася з Неїжпапою (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube